Temat
:
[10. Kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 23 października sobota godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
462
24.10.2010, 10:53
Pieprzycie za przeproszeniem o spalonych, a jakie jest zarządzenie FIFA ? Jak sędzia nie jest pewien, ew. jak jest minimalny spalony, to puszczać grę. Jakby chcieli wszystko gwizdać, to mielibyśmy figę, a nie mecz obfitujący w bramki.
Tylko jeden klub !
johny96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do johny96
Znajdź inne posty napisane przez johny96