Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4786
Stary 24.10.2010, 09:55
W zeszłym tygodniu wszyscy zachwalali Jagiellonię, że gra futbol z kosmosu bo powiozła Bytom 3:0. Tymczasem pojechali na Widzew - trudny teren - i zabawa się skończyła. Białostoczanie mają wielki problem w meczach wyjazdowych i moim zdaniem to ich w efekcie wyłączy z walki o mistrzostwo.

Zobaczymy jak dzisiaj wypadnie Lech w Zabrzu. Wydaje mi się, że nasza porażka z Górnikiem była wynikiem głównie ciężkich treningów i tego, że zawodnikom brakowało świeżości po zgrupowaniu w Zakopanem. Dzisiaj Lech wyjdzie na murawę mając w nogach czwartkowy mecz z Manchesterem City, może być ciekawie. Jako ciekawostka wyniki meczów ligowych Lecha rozegranych zaraz po spotkaniach w europejskich pucharach:

Lech Poznań - Cracovia 5:0 22-08-2010
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:0 29-08-2010
PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań 1:0 03-10-2010

2 wyjazdy i 0 punktów. Na mecz z Cracovią trzeba brać poprawkę, bo nie wygrać z nimi w tym sezonie to prawdziwa sztuka.
Coś mi się wydaje, że kolejna przegrana to byłoby już za wiele jak dla Rutkowskiego i Zieliński mógłby polecieć, więc Poznaniacy wyjdą na boisko zmotywowani.
Remis jest jednak w zasięgu Zabrzan i taki wynik również dla nas byłby dobry, bo mielibyśmy punkt straty do Górnika i 6 przewagi nad Lechem.
Ostatnio edytowane przez MCX : 24.10.2010 o godz. 09:58.
Odpowiedz cytując