Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4785
Stary 24.10.2010, 09:25
jaro1985r napisał(a):Wyświetl post
Panowie a jak się skończyło z tymi manifestacjami w Warszawie? Ile osób z Polonii, ile z Legii? Spotkały się oby dwie grupy czy wszystko na spokoju?
wszystko na spokoju. Rodowici mieszkańcy Warszawy zostali bezpiecznie doprowadzeni zarówno na miejsce manifestacji jak i potem na własne życzenie odeskortowani przez policję pod stadion. Poloniści czynili starania by odebrano nam zgodę na kontrmanifestację, wszak wszyscy wiemy, że hasło "precz z komuną" to pierwsze którego uczy się młody kibic ekipy z Konwiktorskiej. Pośród manifestantów dało się zauważyć niejakiego Wojciecha Olejniczaka(jak wiadomo patriotyczny, powstańczy klub Polonia trzyma się z dala od czerwonych). Poza tym wśród nich było wielu mieszkańców Krakowa wyznania mojżeszowego, gdyż kto jak kto ale to właśnie oni są od tego aby rozliczać prezydent Warszawy z jej polityki... Według niektórych dziewczyn było ich "spokojnie ponad 1500", my mamy na ten temat inne zdanie ale skoro tak twierdzą to tak było Poza tym uznają wczorajszą manifestacją za wielki sukces, gdyż byli w telewizji. Zapewne tysiące warszawiaków będzie teraz głosować na czerwonego Wojtka, bo ten obiecał nowy stadion klubowi z którym utożsamiają się wszyscy rodowici mieszkańcy miasta.

http://legionisci.com/news/39891_700..._Bankowym.html
Odpowiedz cytując