Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
4784
24.10.2010, 08:54
Panowie a jak się skończyło z tymi manifestacjami w Warszawie? Ile osób z Polonii, ile z Legii? Spotkały się oby dwie grupy czy wszystko na spokoju? Dobra znalazłem już wszystko
http://www.legia.net/wiadomosci,3903...djecia%29.html
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 24.10.2010 o godz. 09:13.
jaro1985r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jaro1985r
Znajdź inne posty napisane przez jaro1985r