|
czy szanownym fotografom od jakiegoś czasu po.......iło się coś w głowach? kolejne galerie czy to z meczy u siebie czy wyjazdów i twarzówki z trybun jak na sesji zdjęciowej, albo twarze zamazane tak, że chyba tylko mający spore problemy ze wzrokiem by ludzi nie rozpoznał...
nawet dziecko o tym wie, że po pasach depcze się
|