Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16156
Stary 23.10.2010, 23:30
QBAS napisał(a):Wyświetl post
I tak jak się obawialiśmy, oświetlenie trybun jest cały czas tak marne jak dotychczas. Do tego dochodzi jeszcze ta mgiełka, która dość często unosi się nad naszym stadionem. Dobrze, że chociaż sławne wroniecki muszki nam nie dokuczają
Mgiełka była nietylko nad stadionem ale i wokół stadionu, ale tak to jest jak stadion znajduje się w zielonych okolicach.

In plus korytka w kiblach. Takiej przepustowości jeszcze w życiu nigdzie nie widziałem
Odpowiedz cytując