QBAS napisał(a):

I tak jak się obawialiśmy, oświetlenie trybun jest cały czas tak marne jak dotychczas. Do tego dochodzi jeszcze ta mgiełka, która dość często unosi się nad naszym stadionem. Dobrze, że chociaż sławne wroniecki muszki nam nie dokuczają
|
Mgiełka była nietylko nad stadionem ale i wokół stadionu, ale tak to jest jak stadion znajduje się w zielonych okolicach.
In plus korytka w kiblach. Takiej przepustowości jeszcze w życiu nigdzie nie widziałem
