Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10802
Stary 23.10.2010, 23:02
Głosowanie w takich sondach to żenada. Ja mogę Ci załatwić przez biuro reklamy, że ten wynik będzie jeszcze lepsza dla JKM, rzędu 80% dla niego. Co to jest kilka tysięcy głosów? Dwa dni roboty kilkunastu osób i będzie "po głosowaniu"