willow napisał(a):

|
Nie ciesz się, Mostostal Warszawa jest jeszcze gorszy.
|
Powiem tyle... kazdy bedzie beznadziejny jesli nie bedzie mial w umowie odpowiednich zapisow ktore beda go motywowac do skonczenia inwestycji w terminie wg harmonogramu, tak samo bedzie jesli wykonawca nie bedzie mial mocnej kontroli ze strony inspektora nadzoru...
Roboty sa proste wiec nie wyobrarzam sobie zeby dzialy sie na polnocnej jakies jaja, szczegolnie ze firma tez ma swoja marke, raczej kolejna nieudana inwestycja im sie nie kalkuluje z roznych wzgledow...
