Junior_Battle napisał(a):

|
+asysta przy golu Małego!
|
Sorry, ale piłka odbiła się od obrońcy i w takim wypadku, chyba nie ma zaliczonej asysty.
wanciak86, rozumiem twoje rozgoryczenie, ale wygrał zespół lepszy. Nie widzę faulu Bunozy na bramkarzu przy golu nr 2. Po prostu komentatorzy z C+ nie przepadają za Wisłą i tak właśnie oceniają sporne sytuacje.