Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 23.10.2010, 21:16
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
+asysta przy golu Małego!
Sorry, ale piłka odbiła się od obrońcy i w takim wypadku, chyba nie ma zaliczonej asysty.
wanciak86, rozumiem twoje rozgoryczenie, ale wygrał zespół lepszy. Nie widzę faulu Bunozy na bramkarzu przy golu nr 2. Po prostu komentatorzy z C+ nie przepadają za Wisłą i tak właśnie oceniają sporne sytuacje.
Odpowiedz cytując