Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7884
Stary 23.10.2010, 20:45
Titto napisał(a):Wyświetl post
A możesz podać link do tego wywiadu?
Komentowałem na gorąco program w Canal+. Nie nagrywam
Będzie pewnie potwórka w Canal+ Sport2 ok 24.00

edit:
Generalnie bardzo pozytywne wrażenie po wywiadzie. Kilka wypowiedzi świadczących o tym, że znalazł wspólny język z trenerem. Mówił, ze gra wygląda coraz lepiej, i wkońcu zaczynają grać to czego ich trener ich uczy, ale nie da sie tego zrobić w miesiąc, więc potrzeba więcej czasu. Powiedział, że po przerwie zimowej, kiedy popracują z ternerem w "pełnym składzie" będzie dużo lepiej. Przypomniał, że Wisła zaczynała przygotowania w Zakopanem w składzie ... 12 zawodników. Powiedział, że mimo iż nienawidzi siedzieć na ławce, ale zacinął zęby i pracą na terningach wywalczył miejsce w pierwszym składzie.
Przestrzegał przed hurra optymizmem po wygranym meczu, bo gra obronna wyglądała fatalnie i do przerwy mogli przegrywać czterema bramkami, bo jak popełnią takie bledy w obronie z Kolejarzem, to będzie bardzo źle.

edit2:
mam wrażenie, że wszyscy w drużynie zdają sobie sprawę, że z przodu w Wiśle jest ok, ale obrona jest katastrofalna - to samo można było wyczytać między wierszami wypowiedzi Brożka bezpośrednio po meczu.
Ostatnio edytowane przez Oldpara : 23.10.2010 o godz. 20:54.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując