Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18858
Stary 23.10.2010, 20:37
harimata napisał(a):Wyświetl post
W jakim kinie w Krakowie jest największy repertuar filmów 3d i czy jest może 4d ?
Kiedy będzie premiera Piły w 3d ?
Jak nazywa się fil o takiej małej dziewczynce wampirze co się zakolegowała z takim małym chłopcem też ma być w 3d, pokazywali jako zwiastun filmowy przed seansem 3d w CC w galerii Kazimierz.
Film o ktory ci chodzi "Let me in" nie jest w 3d z tego co wiem.
Odpowiedz cytując