Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 23.10.2010, 19:44
Wielokrotnie pisałem o tym, że Kirm ma świetnie ułożoną stopę do strzałów z dystansu. Dzisiaj to zaprezentował. Mimo dobrej gry, uważam, że owinien grać na pozycji ofensywnego pomocnika albo w środku pola gdyż jest ciągle w ruchu, wychodzi na pozycję, wymusza od partnerów podania. W dzisiejszym meczu miał udział przy 4 bramkach. Chłop ma potencjał i nie stać nas na zmarnowanie takiego piłkarza. Druga jego bramka pokazuje, jakie zagrożenia dla rywala stanowiłby ten piłkarz grając w środku boiska.

Wynik nie może przysłonić dramatu w defensywie. Bunoza niestety to poziom Polczaka i Wasiluka. Dragan jest niezły, ale to nie obrońca. W Chavezie jest potencjał, ale trzeba go przez pół roku obrabiać i uczyć europejskiej piłki, tak jak uczono Marcelo, czy Arboledę. Mamy obronę na poziomie 10 - 12 drużyny w lidze. Boję się bardzo meczów z Legią i Lechem, gdyż może być kompromitacja.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 23.10.2010 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując