Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4771
Stary 23.10.2010, 19:42
Z miłą chęcią zacytuję wypowiedzi sprzed 3 tygodni, po tym jak Lechia rozgromiła Legię. Co mi co
niektórzy napisali :

Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.
tofik napisał(a):Wyświetl post
Uważałbym z tym, my jeszcze z Lechia nie graliśmy,
mic napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co napiszesz za 3 tygodnie, czy tez bedziesz cwaniaczkiem

Abstrahując już od niskiego poziomu wypowiedzi użytkownika mic, który kompletnie wówczas nie doczytał o czym piszę, mogę z radością stwierdzić, że cieszę się z tego, że drużyna, która rozgromiła Legię z Warszawy - została dzisiaj przez nas rozgromiona.

I co teraz powiecie, mic i tofik w kwestii wiary we własną drużynę? Tym razem Ty Mic chcesz powiedzieć, że jesteś "cwaniaczkiem" ?

pozdrawiam
Odpowiedz cytując