Z miłą chęcią zacytuję wypowiedzi sprzed 3 tygodni, po tym jak Lechia rozgromiła Legię. Co mi co
niektórzy napisali :
Incognito2192 napisał(a):

|
Pięknie pięknie tak się jeździ z cwaniaczkami, tak się goli frajerów.
|
tofik napisał(a):

|
Uważałbym z tym, my jeszcze z Lechia nie graliśmy,
|
mic napisał(a):

|
Ciekawe co napiszesz za 3 tygodnie, czy tez bedziesz cwaniaczkiem
|
Abstrahując już od niskiego poziomu wypowiedzi użytkownika
mic, który kompletnie wówczas nie doczytał o czym piszę, mogę z radością stwierdzić, że cieszę się z tego, że drużyna, która rozgromiła Legię z Warszawy - została dzisiaj przez nas rozgromiona.
I co teraz powiecie,
mic i tofik w kwestii wiary we własną drużynę? Tym razem Ty Mic chcesz powiedzieć, że jesteś "cwaniaczkiem" ?
pozdrawiam