Rond napisał(a):

Jak wszyscy wiemy Gazeta Wyborcza popiera na każdym kroku PO (napisałbym dlaczego, ale pewnie nie wszystkim chce się to czytać, więc streszczam się ). Na początku października na jej stronie gazeta.pl zorganizowano sondę - kto zostanie prezydentem Warszawy? Wygrał Janusz Korwin Mikke, główny przeciwnik kandydatki PO - Hanny Gronkiewicz Waltz. Sondę więc skasowali i rozpoczęto głosowanie od nowa...
Chcę, żeby internauci pokazali jeszcze raz dobitnie, kogo popierają i że nie są zmanipulowani mediami. Za pierwszym razem nie było takich akcji, jednak GW gra nieczysto. Wejdźcie więc na stronę http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/9,67927,8527746.html i zagłosujcie na JKM.
Aha i jeśli możecie, to napiszcie gdzieś jeszcze o tym i zachęćcie innych do głosowania - żeby przewaga była jeszcze większa niż w poprzednim sondażu (wygrał chyba o 4%).
Widziane na innym forum. Jako, że nie lubię manipulacji, to przekazuje (no i sadze, ze Korwin-Mikke to ciekawy człowiek).
|
Patrząc na wyniki sondy Pani Waltz ma nawet nie zły elektorat. Zastanawia mnie tylko, czy to prawdziwy elektorat, czy tylko taki składający się z tych którzy odpowiadają w Wyborczej za stronę internetową
