wolfy napisał(a):

Tu nie potrzeba wyroczni, wystarczą oczy i rozum.
Wielkie halo, jak gdyby nie było widać, że większość piłkarzy się zwyczajnie nie nadaje.
|
Wolfy, ale wiesz, ciężko jest sie przyznawac do błędu..
Tak samo nam jest ciężko mówić : tak, ten ten i ten są beznadziejni
pomimo że na nich liczyliśmy, wszak jesteśmy przyzwyczajeni do tego że Białą Gwiazdę reprezentują zawodnicy prezentujący pewien określony poziom wyznaczony kilka lat temu.