Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36021
Stary 23.10.2010, 12:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tu nie potrzeba wyroczni, wystarczą oczy i rozum.

Wielkie halo, jak gdyby nie było widać, że większość piłkarzy się zwyczajnie nie nadaje.
Wolfy, ale wiesz, ciężko jest sie przyznawac do błędu..

Tak samo nam jest ciężko mówić : tak, ten ten i ten są beznadziejni pomimo że na nich liczyliśmy, wszak jesteśmy przyzwyczajeni do tego że Białą Gwiazdę reprezentują zawodnicy prezentujący pewien określony poziom wyznaczony kilka lat temu.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując