Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 23.10.2010, 12:04
konrad123 - czytac nie umiesz? Wislazwe wyraznie napisal ze do 23:59 oddajemy typy na Lechie..
przepraszam za ot.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 23.10.2010 o godz. 12:09.