Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pepe121
Junior Member
Od: 04.2010
Offline
#
3865
23.10.2010, 11:53
Masz racje, troche nie ten temat... a co do plecaka to sprawdzą zawartość i spokojnie wejdziesz.
Pepe121
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pepe121
Znajdź inne posty napisane przez Pepe121