Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kaczyss
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3861
23.10.2010, 11:43
może nie do konca moje pytanie dotyczy biletów ale czy nie ma problemu zeby wejsc z plecakiem na stadion?
kaczyss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaczyss
Znajdź inne posty napisane przez kaczyss