Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
4728
23.10.2010, 10:57
Żałuję, że Śląsk nie wygrał wczorajszego meczu, bo ładnie by to wyglądało jakby "wielka" triada zamykała tabelę.
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92