Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
18851
23.10.2010, 09:20
Potwierdzam opinie o "Ślubach Panieńskich". Reklamowali jako świetną, a tak naprawde nic rewelacyjnego i żałuję wydanych pieniędzy.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG