Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18851
Stary 23.10.2010, 09:20
Potwierdzam opinie o "Ślubach Panieńskich". Reklamowali jako świetną, a tak naprawde nic rewelacyjnego i żałuję wydanych pieniędzy.
Odpowiedz cytując