Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3858
Stary 22.10.2010, 22:01
Oddam za darmo karnet na jutro na sektor G (musiałem wyjechać z Krk). Warunek to zostawienie jakiegoś zabezpieczenia dla mnie typu dowód, bo karnet przed meczem z Widzewem muszę mieć spowrotem. Odbiór ul. Rydlówka tuż przy Tesco Kapelanka. Piszcie na PW albo na maila jak najszybciej, bo czasu nie ma .
Odpowiedz cytując