Oddam za darmo karnet na jutro na sektor G (musiałem wyjechać z Krk). Warunek to zostawienie jakiegoś zabezpieczenia dla mnie typu dowód, bo karnet przed meczem z Widzewem muszę mieć spowrotem. Odbiór ul. Rydlówka tuż przy Tesco Kapelanka. Piszcie na PW albo na maila jak najszybciej, bo czasu nie ma

.