Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4695
Stary 22.10.2010, 21:36
Coz... Mecz mogl wygladac roznie gdyby nie karny+czerwona kartka.
Jesli grajac w przewadze byloby 2:1 lub o zgrozo 1:1 to by byla katastrofa i wstyd. Jednak udalo sie wygrac i to cieszy.

Cieszy tez gra Kucharczyka i Borysiuka. Rado coraz lepiej, tak jak za dawnych czasow, widac ta pozycja mu pasuje.

Korona oslabiona kadrowo grala dobrze do karnego, a potem po prostu musiala sie cofnac i grac z kontry.

Forme Legii jednak zaciemnia gra w przewadze, zobaczymy co w nastepnych meczach pokazemy. Oby ten wynik "odblokowal" i konkretnie.

Kucharczyk jesli nie zostanie zaglaskany i nie odwali mu szajba bedzie naprawde solidnym napastnikiem, a jesli nadal bedzie solidnie pracowac to bedzie z niego o wiele wiele wiecej.
Jak na swoj wiek imponuje mi u niego spokoj w grze, sposob ustawianie sie i przeglad pola. Kilka naprawde swietnych zagran w tym meczu ( przerzut nad obronca Korony, okiwanie 3 obroncow i niestety kiwka w zla strone, zabranie ze soba 3 obroncow i asysta do Paczka ). Beda z niego ludzie. Jak na naszym forum napisali " Nazwisko Kucharczyk = Kucharski+Kowalczyk Oby tak wlasnie bylo w przyszlosci.

Iwanski jak zwykle musial 3 razy dobijac by strzelic Jednak trzeba mu oddac ze ozywil troszke gre pod koniec ( wszyscy byli zmeczeni wiec nic dziwnego ). Nie zmienia to faktu ze jest s**** i mam nadzieje ze wyprowadzi sie do Szczakowianki albo Podbeskidzia.

Fajny mecz...kibice dziwni...tak to nazwe


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując