Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
4687
22.10.2010, 21:10
No to panowie nawet najbardziej wyszydzany klub roku - Legia Warszawa, zaczyna punktować, więc jeśli nie zdobędziemy jutro punktów, to już totalna kompromitacja.
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92