Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4678
Stary 22.10.2010, 19:41
Czy mi sie wydaje czy Radovic sam sie przewrocil, bo tak wygladalo z poziomu sopcasta ?

Dzieki, Ogladam na sopcascie i nie widac dokladnie, moglo sie wydawac ze przebieg obok reki (albo minimalny kontakt) i sam sie przewrocil...
Ostatnio edytowane przez mic : 22.10.2010 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując