|
Czy mi sie wydaje czy Radovic sam sie przewrocil, bo tak wygladalo z poziomu sopcasta ?
Dzieki, Ogladam na sopcascie i nie widac dokladnie, moglo sie wydawac ze przebieg obok reki (albo minimalny kontakt) i sam sie przewrocil...
Ostatnio edytowane przez mic : 22.10.2010 o godz. 19:44.
|