Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4672
Stary 22.10.2010, 19:23
Leżąc tyłem do bramki Kucharczył ładuje bramkę. Ekwilibrystyczna ta Legia. O takiej marzyłem
Kupili gościa z Brazylii a tu się okazuje,że dużo lepszy od niego jest pryszczaty z oddalonego 40 kilosów Nowego Dworu. Trzeba być mega beszczelnym aby kupować takich Antoloviców czy MezengaSwoją drogą robienie dyrektorem sportowym Jóżwiak jest ekstrawagancją. A ta jak wiemy kosztuje. Więc jak spojrzymy na tą Legię to w sumie wszystko się zgadza.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując