emj10 napisał(a):

A miałem na myśli to, że Ci ludzi co stali tam pod krzyżem byli ekstremistami z jednej z dwóch grup jakie się uwypukliły po 10 kwietnia i nie pisać mi tu o żadnych katolikach, czy osobach broniących symbolu krzyża.
Przedstawiciele tych dwóch obozów uważają, że:
- za katastrofę w Smoleńsku odpowiadają: czynniki losowe / Tusk i Rosja
|
Ekstremistami? A czym się objawiał ekstremizm obrońców? Tym że chcieli czegoś czego nie chciał gajowy. Wybacz ale to nie ekstremizm tylko obrona ideałów.
O tym że jakiś wariat zaczął strzelać w biurze PiS też nie odpowiada Tusk ze swoimi przydupasami tylko te wstrętne czynniki losowe. Nie ośmieszaj się.