Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
KORDEK2009
Member
Od: 07.2009
Skąd: z wykopalisk
Offline
#
5896
22.10.2010, 17:23
nie ,Ja się nie czuję.....
http://www.gadu-gadu.pl/553085369781...m_medium=hover
!!!!padłem normalnie !!!!
KORDEK2009
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KORDEK2009
Znajdź inne posty napisane przez KORDEK2009