Wyświetl pojedynczy post
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18839
Stary 22.10.2010, 13:07
ponury napisał(a):Wyświetl post
Ale o co dokładnie chodzi ?
Mam c3 i działa wifi bez problemu,
Jedyny problem jaki w nim zauważyłem to, że przy smsach pokazuje godzine przyjścia wcześniejszą niż faktycznie taki sms przyszedł
Chodzi mi o to - JAK uzywać internetu w tel. z normalna klawiatura? Tzn w dodtykowym - to wiadomo - dotkniecie ekranu na wybranej ikonie, itd, a na normalnej jak to funkcjonuje?



Odpowiedz cytując