ponury napisał(a):

Ale o co dokładnie chodzi ?
Mam c3 i działa wifi bez problemu,
Jedyny problem jaki w nim zauważyłem to, że przy smsach pokazuje godzine przyjścia wcześniejszą niż faktycznie taki sms przyszedł
|
Chodzi mi o to - JAK uzywać internetu w tel. z normalna klawiatura? Tzn w dodtykowym - to wiadomo - dotkniecie ekranu na wybranej ikonie, itd, a na normalnej jak to funkcjonuje?