Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16137
Stary 22.10.2010, 12:21
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Podstawowe pojęcie estetyki, wystarcza żeby się zorientować że ten dach nijak nie pasuje do reszty stadionu, że jest za duży, za drogi i nie potrzebny. Jakim cudem "falka" ma pasować do całego "brutalnego" prostopodałościanu ?

I nie jest to jakieś głupie narzekanie o kolor schodków w kiblu. I błagam Cię, nie porównuj tych budynków do stadionu, bo się ośmieszasz.

Wolałbym żeby zrobili tam daszek z pleksi, a pieniądze przeznaczyli na pomalowanie elewacji...
Dokładnie.

A dodatkowo, zajmuje masę miejsca, które i tak na R22 jest ograniczone. A pamiętajmy, że jeśli chcemy liczyć się w lidze, musimy myśleć o bazie treningowej, jakimś zapleczu. Na razie w tej kwestii jest dramat, a decydenci wyjeżdzają nam jeszcze z takim molochem...

Wiem, że i tak w tym miejscu by boisko nie powstało, ale mogłby tam stanąć inny obiekt, który trzeba będzie gdzieś teraz upchnąć.
Odpowiedz cytując