Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2165
Stary 22.10.2010, 10:47
Maaskant:Słaba forma Wisły to nie wina Kasperczaka

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Rob...042,1,727.html

Ogólnie Trener mówi że skutecznośc jest głównym mankamentem ale wszytsko idzie w dobrym kierunku
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.10.2010 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując