Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
BEER BROTHER
Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Krystian's

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3836
Stary 22.10.2010, 10:41
Wczoraj poszedłem po bilety dla kumpli z Gdańska, sam mam karnet na D23 i Pan w okienku powiedział, że nie ma możliwości kupna biletu na D bo cały ten sektor jest przeznaczony dla studentów. Ostatecznie jednak sprzedał mi bilety gdzieś w 1 rzędzie. Dobrze, że sie udało ale kto podejmuje takie chore decyzje?
Odpowiedz cytując