|
Wczoraj poszedłem po bilety dla kumpli z Gdańska, sam mam karnet na D23 i Pan w okienku powiedział, że nie ma możliwości kupna biletu na D bo cały ten sektor jest przeznaczony dla studentów. Ostatecznie jednak sprzedał mi bilety gdzieś w 1 rzędzie. Dobrze, że sie udało ale kto podejmuje takie chore decyzje?
|