Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16135
Stary 22.10.2010, 09:37
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, przed nami budowa hali sportowej to sobie tam również ponarzekacie ... że hala za mała, za duża, że nie ma "oponki", że brak wejścia albo po co takie duże ...
Ręce opadają jak czyta się płaczków którym nic się nie podoba. Gdyby wysłać ich na wycieczkę żeby oglądnęli sobie powiedzmy nowy budynek Muzeum Lotnictwa w Krakowie czy Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego to stwierdziliby że przydałoby się obić je styropianem i otynkować (w środku też). Przy okazji wyburzyć kilka elementów bo lepiej prezentują się klocki w stylu wszechobecnych blokowisk.
Podstawowe pojęcie estetyki, wystarcza żeby się zorientować że ten dach nijak nie pasuje do reszty stadionu, że jest za duży, za drogi i nie potrzebny. Jakim cudem "falka" ma pasować do całego "brutalnego" prostopodałościanu ?

I nie jest to jakieś głupie narzekanie o kolor schodków w kiblu. I błagam Cię, nie porównuj tych budynków do stadionu, bo się ośmieszasz.

Wolałbym żeby zrobili tam daszek z pleksi, a pieniądze przeznaczyli na pomalowanie elewacji...
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując