!!IRIVER!! napisał(a):

|
Mam odtwarzacz DVD z funkcją odtwarzania DIVX. Odtwarzacz jest z Panasonica, no i mam parę filmów, które wymagają obsługi napisów. Ale w rozszerzeniu .txt mi nie otwiera. Które rozszerzenie musi być,aby otworzyć napisy? .srt ?
|
Tak, .srt, przerobisz z txt na srt za pomoca np Subtitle workshop