Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18834
Stary 22.10.2010, 08:40
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Mam odtwarzacz DVD z funkcją odtwarzania DIVX. Odtwarzacz jest z Panasonica, no i mam parę filmów, które wymagają obsługi napisów. Ale w rozszerzeniu .txt mi nie otwiera. Które rozszerzenie musi być,aby otworzyć napisy? .srt ?
Tak, .srt, przerobisz z txt na srt za pomoca np Subtitle workshop
Odpowiedz cytując