Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16134
Stary 22.10.2010, 08:37
Spokojnie, przed nami budowa hali sportowej to sobie tam również ponarzekacie ... że hala za mała, za duża, że nie ma "oponki", że brak wejścia albo po co takie duże ...
Ręce opadają jak czyta się płaczków którym nic się nie podoba. Gdyby wysłać ich na wycieczkę żeby oglądnęli sobie powiedzmy nowy budynek Muzeum Lotnictwa w Krakowie czy Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego to stwierdziliby że przydałoby się obić je styropianem i otynkować (w środku też). Przy okazji wyburzyć kilka elementów bo lepiej prezentują się klocki w stylu wszechobecnych blokowisk.
Odpowiedz cytując