|
Dach nad wejściem jaki jest, każdy widzi.
Mnie natomiast naszło teraz jedno pytanie. Dach jest strasznie duży. Czy z uwagi na swoją powierzchnię trzeba będzie jakoś szczególnie dbać o śnieg w zimie, który będzie się tam gromadził? Trzeba będzie go zrzucać jak w przypadku np dużych hal? Czy fakt, że jest to tak mocna konstrukcja sprawi, że nie będzie się tym nikt musiał martwić?
|