Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16132
Stary 22.10.2010, 07:05
Dach nad wejściem jaki jest, każdy widzi.

Mnie natomiast naszło teraz jedno pytanie. Dach jest strasznie duży. Czy z uwagi na swoją powierzchnię trzeba będzie jakoś szczególnie dbać o śnieg w zimie, który będzie się tam gromadził? Trzeba będzie go zrzucać jak w przypadku np dużych hal? Czy fakt, że jest to tak mocna konstrukcja sprawi, że nie będzie się tym nikt musiał martwić?
Odpowiedz cytując