Wyświetl pojedynczy post
Taxido
Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6186
Stary 21.10.2010, 22:06
Manchester zagrał słabo jak na swoje możliwości, ale i tak przykro sie patrzy na poziom wyszkolenia piłkarzy grających w naszej lidze.
Odpowiedz cytując