Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Taxido
Member
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
6186
21.10.2010, 22:06
Manchester zagrał słabo jak na swoje możliwości, ale i tak przykro sie patrzy na poziom wyszkolenia piłkarzy grających w naszej lidze.
Taxido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Taxido
Znajdź inne posty napisane przez Taxido