Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6181
Stary 21.10.2010, 22:00
Kolton cos strasznie za Amiką byl,on sie deklarowal komu kibicicuje czy cos ,bo czuc ze jest za Kuchennymi.

Co do meczu to dla City to jak dla nas mecz z Piastem Gliwice ,ale co by nie mówic w piereszej piolowie MC zagralo dobrze.
maja fajnie bo graja tez rewanze,mysmy ich nie mieli.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując