mav23 napisał(a):

O proszę jest nowy temat- miesiąc na forum ciszy i jest nowy powód do typowego polskiego pojazdu na forum.
Jak Ci do ch..a mają szkło montować jak jeszcze żelbety nie skończone. Poczekajcie na koniec.
A za te pieniądze można było stadion na 15tys. zrobić i by na elewacje starczyło. Było w projekcie nikt nic nie mówił teraz zaczyna się gdakanie.
|
Krytyka jęzora pojawiła się dawno temu, jak tylko pokazano koncepcję z nim.
Drogi, brzydki, nieużyteczny i przede wszystkim nijak pasuje do stadionu. Pieniądze wywalone w błoto, a to, że inwestor zgodził się go realizować pokazuje, jakie mają pojęcie o prowadzeniu inwestycji stadionowych. Obcięcie tego cuda zlikwidowałoby problemy z finansami na telebimy, elewacje i pewnie jeszcze ładne wykończenie przestrzeni przed trybunami.
Nawet jeśli wyłożą go najlepszymi materiałami wykończeniowymi, nie zmieni to faktu, że to szalona fantazja projektanta, a nie dobra architektura czy użyteczna przestrzeń.