sessegnon napisał(a):

Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom.
Dla mnie śmieszne podejście.
|
To zależy od humoru moderatora zamykającego

Dziś ma powody by mieć dobry humor
