Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6163
Stary 21.10.2010, 21:03
sessegnon napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamiętam to ten temat na czas meczów Lecha miał być zamykany...
Czyżby to zależało od ich postawy na boisku? Jak grają dobrze to zamykamy, jak źle to zostawiamy, żeby dowalić rywalom.
Dla mnie śmieszne podejście.
To zależy od humoru moderatora zamykającego
Dziś ma powody by mieć dobry humor
Odpowiedz cytując