Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6162
Stary 21.10.2010, 21:01
To było do przewidzenia przecież, że ich będzie City jechać. Tak w ogóle to Amica momentami nie grała najgorzej

Natomiast w lidze polskiej Lech sobie nie radzi bo tak samo jak Wisła(jak wszyscy) nie umie grać ataku pozycyjnego, a wszyscy się murują z nimi.
..
Odpowiedz cytując