Co to znaczy odpuszczają ligę? Znaczy się celowo nie trafiają w bramkę?
Odpuszczać ligę czy dany mecz może zespół, który wystawia rezerwy, a tak nie jest. To tylko takie tłumaczenie na siłę. Słabi są i tyle, strzał na pałę Rudvensa czy mecz ze słabiutkim Salzburgiem o niczym jeszcze nie świadczy. City na luzie, bez pośpiechu ale przez tą pogardę dla Lecha popełniają za dużo błędów z czego wychodzą niepotrzebne akcje Lecha. Tevez na boisko i niech dobije Kołtonia, w końcu zamknął mordę, na to czekałem

Co nie zmienia faktu że mogą wyjść z grupy bo Salzburg i Juve są bardzo słabiutkie, mogliby mieć problem ze zdobyciem MP przy dzisiejszej formie. Ale Panowie z City, pilnować się, bo Lech może coś na pałę ustrzelić.