Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 21.10.2010, 20:17
PoloniaDumaStolicy oświeć mnie, o jakiej ty kapitulaci piszesz? My to nie wy- wy nawet nie mieliście okazji skapitulować, bo nawet nie protestowaliście aby nie sprzedali wam klubu

Poza tym niejaki Foxx ładnie przedstawił całą sytuację. Zacytuję:

Cytat:
Jeżeli zaś chodzi o meritum - to śmiech na sali. Przed kadencją Kaczyńskiego (jako prezydenta Warszawy), Polonia była poukładana z ówczesnymi władzami, czyli tzw. "układem warszawskim" - vide Kozak. W trybie ekspresowym otrzymała kasę na rozbudowę (zadaszenie) trybun i ustawienie jupiterów, gdy u nas wszystko się waliło i w oparciu o formalne kruczki miasto torpedowało najprostsze remonty przy Ł3 (np. cieknącego jak sito dachu na Krytej). Wtedy było wszystko git. "Szemrane" środowisko polityczne rzucające kasą zupełnie nie przeszkadzało ))
Cytat:
No to jak nie wiesz, to po co piszesz . Pomijając kosmetyczne łaty i zmianę ławek na krzesełka, Kryta pozostała niezmienna od lat '30. Przyszedł Piskorski z z koalicją PO - SLD i niemal od razu na K6: dach nad Główną, dach nad Kamienną, "światła miasta"... )) I Kozak prezesem sekcji kosza Do tego jeszcze Listek w PZPN-ie... A dzisiaj nastała era antykomunisty Oleksego, jako członka Rady Nadzorczej KSP - spoko, on załatwi ten stadion, w końcu jest ostry jak brzytwa ))
Reasumując- jak Legia nie dostawałą kasy tylko Polonia (jeszcze wtedy istniejąca) to wtedy nie płakaliście i nie przywoływaliście Legii do tematu. Nie potrafiliście wykorzystać szansy kiedy to władza wam sprzyjała (z listkiem, prezesem PZPNu na czele)
Odpowiedz cytując