Lechowi życzę silnej Warty a Legii Polonii - w końcu (co się czarować) - od kiedy my jesteśmy przyjaciółmi Legionistów czy Poznaniaków? Im więcej takiej Polonii w Warszawie tym lepiej! Jeszcze się Hutnik bielański usamodzielni i będzie ciekawie
Zresztą Warszawę stać - więc niech budują stadion dla Polonii.
Czekam jeszcze na przebudzenie Warty w Poznaniu.