MatixNH napisał(a):

|
na wizualizacji to wyglądało jeszcze jakoś wporządku bo robiło wrażenie przeszklonego czy coś a tutaj nam kur*a budują schron na wypadek wojny atomowej... za te pieniądzę trzeba było jednak zrobić elewacje nawet na ładne panele ścienne by im starczyło...
|
O proszę jest nowy temat- miesiąc na forum ciszy i jest nowy powód do typowego polskiego pojazdu na forum.
Jak Ci do ch..a mają szkło montować jak jeszcze żelbety nie skończone. Poczekajcie na koniec.
A za te pieniądze można było stadion na 15tys. zrobić i by na elewacje starczyło. Było w projekcie nikt nic nie mówił teraz zaczyna się gdakanie.
Cytat:
|
Gdy patrze na ten daszek i to jego archaiczne zaokraglenie to widprzypomina mi sie architektura PRLu, serio. Architekutra tamtych latach tez charakteryzowala sie takimi zaokragleniami.
|
Bzdury piszesz człowieku.