Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 21.10.2010, 18:40
studio2 napisał(a):Wyświetl post
Strach zaglada wam w oczy skoro sie Polonistow obiawiacie

A jak was bedzie mniej na paradzie?
Na parade to możesz ty iść koleżko... Jak nas będzie mniej to sobie pierdzielniemy fuzje i za miesiac nas bedzie wiecej. Wy się sprzedaliście żeby przestać być piłkarsko nikim w tym kraju, więc my to zrobimy, żeby nas było więcej, a co!

PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Legion18, nie sądzę, że macie prawo do pouczania kogokolwiek w ramach protestu. Może mielibyście, gdybyście chociaż raz nie skapitulowali. PS: I nie piszcie, że tak troszczycie się o finanse miasta, bo już się zatroszczyliście na fecie na Starówce po zdobyciu mistrza.
Skoro tak sądzisz to przepraszam i cofam to co napisałem wcześniej.
Ostatnio edytowane przez legion18 : 21.10.2010 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując