Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
manian
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3826
Stary 21.10.2010, 17:53
GKS_Zaglebie napisał(a):Wyświetl post
Witam.
Jestem z wałbrzycha.troche daleko do krakowa ale chcemy wybrac sie na mecz wiselki z legia 13 listopada.chcialbym sie zapytac czy jest jakas opcja kupna biletow przez internet? bardzo nam zalezy zeby znalesc sie na meczu.pozdrawiam
Nie ma możliwości zakupu przez internet, tylko i wyłącznie osobiście lub przez jakaś osobę/znajomego.
Odpowiedz cytując