GKS_Zaglebie napisał(a):

Witam.
Jestem z wałbrzycha.troche daleko do krakowa ale chcemy wybrac sie na mecz wiselki z legia 13 listopada.chcialbym sie zapytac czy jest jakas opcja kupna biletow przez internet? bardzo nam zalezy zeby znalesc sie na meczu.pozdrawiam
|
Nie ma możliwości zakupu przez internet, tylko i wyłącznie osobiście lub przez jakaś osobę/znajomego.