Coach napisał(a):

Złota raczej nie będzie i nie chodzi mi o słaba promocję, bo w tym elemencie myślę, że Prosto nei ma sobie równych w Polsce. Poprostu HIFI Banda, mimo, że jedna z najbardziej obiecujących grup, to jeszcze chyba nie są aż tak znani żeby aż tyle osób kupiło ich płytę
E: http://www.youtube.com/watch?v=X2l4YeUjjaY Bardzo fajny kawałek WWO
|
No nie wiem, ostatnio na vivie na liście przebojów chyba drugie miejsce mieli
