Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18831
Stary 21.10.2010, 17:19
mlody_ale_wierny napisał(a):Wyświetl post
z długim rękawem.
ogarnij że się bo aż żal czytać.
To ty się ogarnij... Chłopak zadał normalne pytanie, jak nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj...


Ja polecam bardzo diverse, zajrzyj tutaj: http://www.diversesystem.com/dvrs.html

Sam mam jedną zimową i trzy lżejsze. Bardzo sobie je chwalę. Trzymają się świetnie Zimówke mam już kilka lat, nadal świetnie wygląda i jest cieplutka
Ostatnio edytowane przez pablo92TSW : 21.10.2010 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując