mlody_ale_wierny napisał(a):

z długim rękawem.
ogarnij że się bo aż żal czytać.
|
To ty się ogarnij... Chłopak zadał normalne pytanie, jak nie masz w tej sprawie nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj...
Ja polecam bardzo diverse, zajrzyj tutaj:
http://www.diversesystem.com/dvrs.html
Sam mam jedną zimową i trzy lżejsze. Bardzo sobie je chwalę. Trzymają się świetnie

Zimówke mam już kilka lat, nadal świetnie wygląda i jest cieplutka
