Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16126
Stary 21.10.2010, 16:37
na wizualizacji to wyglądało jeszcze jakoś wporządku bo robiło wrażenie przeszklonego czy coś a tutaj nam kur*a budują schron na wypadek wojny atomowej... za te pieniądzę trzeba było jednak zrobić elewacje nawet na ładne panele ścienne by im starczyło...
Odpowiedz cytując