Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
Od: 07.2005
Offline
#
16125
21.10.2010, 16:08
Gdy patrze na ten daszek i to jego archaiczne zaokraglenie to widprzypomina mi sie architektura PRLu, serio. Architekutra tamtych latach tez charakteryzowala sie takimi zaokragleniami.
Pioneer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pioneer
Znajdź inne posty napisane przez Pioneer